Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


İzmir Kese Köpük Masaj

Evde Masaj, Masaj, Masöz, Masöz Bayan 26 Kasım 2019

İzmir Kese Köpük Masaj

İzmir kese köpük masaj merkezimizde SPA hizmetlerimizden en iyi biçimde faydalanabilirsiniz. SPA hizmetleri sayesinde bedeninizin, ruhunuzun rahatladığını, dinginleştiğini; zihninizin açıldığını hissedebilirsiniz. Merkezimizde alanında tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız sizlere hizmet sunmaktadırlar. Hayat karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak adına sakin ve dinlendirici ortamımızda huzur bulmanız mümkündür!

Kese-Köpük ile Hamam Keyfi Yaşayın!

İzmir kese köpük masaj hizmetlerinde önde gelen SPA merkezlerinden bir tanesiyiz. Bünyemizde hem hamam hem de masaj seçeneklerimiz mevcuttur. Hamam hizmetlerimiz son derece titiz bir ortamda hijyenik koşullara dikkat edilerek yapılmaktadır.

Kese köpük masaj İzmir için merkezimize geldiğinizde Türk hamamı hizmetimizle rahatlamanız mümkündür. Sıcak buharla beraber gevşediğinizi ve tüm sıkıntılarınızı bir kenara bıraktığınızı hissedebilirsiniz. Taşlarda uzanmanın keyfini çıkartırken sıcak buharın etkisi metabolizmanızı da hızlandıracaktır. Serotonin ve endorfin hormonları yükselmeye başladığından mutlu hissedersiniz.

Kese hizmetini bu alanda çok iyi eğitilmiş çalışanlarımız vermektedir. Masaj tekniklerine hakimdirler ve herkes için ayrı bir kese açarlar. Titiz ve özenli hizmet müşterilerimiz tarafından fark edilmektedir.

Keselenme faaliyeti esnasında vücudunuzdaki tüm ölü deri dışarı atılırken, altından taze ve canlı deri çıkmaktadır. Sağlık açısından düzenli aralıklarla kese yaptırmak kan dolaşımınızı canlandıracak ve hücrelerinizi de yenileyecektir. İhtiyacı olanlar kilo vermek için de bu hizmetten faydalanabilirler. Sıcak su buharı yağ yakımına yardımcı olmaktadır.

Türk hamamında köpük banyosu olmazsa olmazlardan denilebilir. Birçok insanın çok sevdiği köpük banyosu ile hamam keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz!

Masaj Paketlerinden İstediğinizi Seçin!

İzmir kese köpük masaj merkezimizde masaj paketlerimiz ile hayat karmaşasından uzaklaşabilir, kendinizle baş başa kalmanın tadını çıkartabilirsiniz. Masaj paketlerimiz arasında şunlar yer almaktadır:

 • Derin doku masajı
 • Thai masajı
 • Bali masajı
 • Selülit masajı
 • Bölgesel masaj
 • Aromaterapi masajı
 • İsveç masajı
 • Taş masajı

Bunların dışında da masaj alternatiflerimiz bulunmaktadır. Masaj yaptırarak kaslarınızdaki gerilimi azaltabilir, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Gevşeyen beden, güzel kokular ruhunuza ve zihninize de olumlu etkiler yapacaktır.İzmir spa hamamihtiyacı içindeyseniz merkezimiz size üst düzey kalitede, kapsamlı, özenli ve titiz bir SPA hizmeti sunmaktadır. Masaj ve hamam dışında da sauna, buhar banyosu, havuz, şok duşları vb. diğer SPA hizmetleri mevcuttur.

  

279 total views, 2 today

  

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 • Masöz Bayan Önerileri

  Tarafından de 26 Kasım 2019 - 0 Yorumlar

  Masöz Bayan Önerileri Gün içindeki tüm sorunlarınızı aşabilmeniz, stres düzeyinizi düşürebilmeniz, daha kaliteli bir hayat yaşayabilmeniz için her zaman masaj hizmetinden yararlanmalısınız. Masöz bayan önerileri sayesinde kimin daha iyi masaj yaptığını, kimin hangi alanda daha uzman olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede masajın etkisi çok daha başarılı oluyor. Kaliteli ve sağlıklı bir hayat herkesin hakkıdır. Bu nedenle […]

 • İzmir Kese Köpük Masaj

  Tarafından de 26 Kasım 2019 - 0 Yorumlar

  İzmir Kese Köpük Masaj İzmir kese köpük masaj merkezimizde SPA hizmetlerimizden en iyi biçimde faydalanabilirsiniz. SPA hizmetleri sayesinde bedeninizin, ruhunuzun rahatladığını, dinginleştiğini; zihninizin açıldığını hissedebilirsiniz. Merkezimizde alanında tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız sizlere hizmet sunmaktadırlar. Hayat karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak adına sakin ve dinlendirici ortamımızda huzur bulmanız mümkündür! Kese-Köpük ile Hamam Keyfi Yaşayın! İzmir kese köpük masaj hizmetlerinde […]

 • Evde Masaj Hizmeti

  Tarafından de 26 Kasım 2019 - 0 Yorumlar

  Evde Masaj Hizmeti Vücudunuzun sertleştiğini hissediyorsanız kaliteli bir masaj ile bunu aşmaya ne dersiniz? Vücudunuz her gün binlerce engelle karşılaşıyor. Tüm bu engeller hem yorulmasına hem de sertleşmesine neden oluyor. Sürekli sertleşen vücut ise bir süre sonra yorgunluktan sizlere ağrı yapmaya başlıyor. Vücudun bazı bölümleri var ve ara sıra belirli basınçları almak istiyor. Bu basınçları […]

 • Masaj Paketleri 

  Tarafından de 26 Kasım 2019 - 0 Yorumlar

  Masaj Paketleri Söz konusu masaj olduğunda seçeneklerinizin oldukça geniş olduğunu unutmamalısınız. Önemli olan vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirmeye karar vermenizdir. Çünkü masaj her ne kadar lüks olarak lanse ediliyor olsa da aslında temel bir ihtiyaçtır. Herkes dinç ve sağlıklı bir vücuda sahip olmalıdır. Masaj paketleri isteklere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Sauna ve masaj ikilisi ise […]

 • İzmir Paket Masaj

  Tarafından de 26 Kasım 2019 - 0 Yorumlar

  İzmir Paket Masaj Her günün aynı olması, sürekli olarak yorulmak, eve her zaman yorgun gelmek sizlere de fazla gelmedi mi? O halde ne duruyorsunuz? Hemen İzmir paket masaj hizmetinden yararlanın. Biraz dinlenin ve gevşeyin. Kendinizi şımartın ki vücut yarına daha dinamik başlasın. Kaliteli hizmet alabilmek için çok arama yapmanıza gerek yok. Doğru masajın adresi belli. […]