Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


 

Bornova Masöz Bayan Yaprak

  • Listelenen: 26 Kasım 2019 10:56
  • Bitiş tarihi: 30 Gün, 15 Saat

Tanıtım:

Lokal Masaj Hizmeti İçin Bana Ulaşınız

Lokal Masaj, adından da anlaşılacağı gibi belli bölgelere uygulanan bir yöntemdir. Genellikle vücudun sıkıntılı olan yerlerinde etkili bir şekilde sonuç vermektedir. Her alanda söz konusu değildir. Bu yönü ile özel bir masaj türü olarak karşımıza çıkıyor.

Lokal Masaj Nasıl Uygulanır?

Lokal Masaj uygulaması, hangi bölgede söz konusu olacak ise ona göre bir yöntem tercih edilmektedir. Baş bölgesindeki problemler için mutlaka yoğurma denilen metot uygulanmaktadır. Baş kısmı iki el yardımı ile yoğrulur. Masaj sadece burası ile sınırlıdır.

Boyun kısmı ise en çok tercih edilen alan olarak karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni ise son yıllarda özellikle boyun düzleşmesi ve fıtığı gibi sorunların yaygın bir hale gelmesidir. Bu alanda yapılacak olan masaj genelde ovma ve sıkma yöntemi ile uygulanmaktadır. Bu şekilde sinirlerin sıkışmış olan bölümlerinin açılması ve hatta böylelikle bir rahatlamanın elde edilmesi sağlanmaktadır.

Lokal masajda en fazla kullanılan yöntem avuç içidir. Bu bölge ile masaj gerçekleştirilir ve basınç uygulanır. Buna ek olarak yumruklarla da masaj yapılmaktadır. Ayrıca parmaklar kullanılabilmektedir. Böylelikle sorunlu olan bölge üzerinde iyi sonuçlar alır.

Lokal Masaj Faydaları Nelerdir?

Lokal Masaj genel itibari ile kan dolaşımını düzenli bir ritme sokma amacı ile yapılmaktadır. Buna ek olarak gerilmiş olan kasların da açılması hedeflenmektedir. Bu yönü ile çok büyük faydalarının olduğunu eklemek lazım.

Listing ID: 2775ddcda3ce091e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.