Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


 

Konak Sinerji Spa Merkezi

  • Listelenen: 26 Kasım 2019 11:16
  • Bitiş tarihi: 33 Gün, 1 Saat

Tanıtım:

Sinerji Spa Sağlıklı Yaşam Merkezi

Masaj yaptırmak günümüzde lüks olarak bulunmamalıdır. Çünkü sağlıklı bir hayatın anahtarı olarak kabul edilmelidir. Öncelikle Konak spa merkezi konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Masaj sayesinde aşağıdaki durumları elde etmeniz mümkündür:

Kan dolaşımı: Vücudun en önemli organı kalptir. Çünkü kalp tüm organlara kan pompalamak durumundadır. Yeteri kadar kan pompalanmazsa sorunlar yaşanabilir. O nedenle masaj yaptırarak kan dolaşımını hızlandırma şansını elde edebilirsiniz.

Solunum sistemi: Solunum sistemindeki problemler direkt olarak hücre yenilenmesini etkilemektedir. O nedenle hücre yenilenmesini etkilemesi için de solunum sürekli olmalıdır. Solunum sistemini etkileyen masaj sayesinde hücre yenilenmesi üst düzeye çıkarılabiliyor.

Bezlere Etkisi: vücudumuzda birbirinden farklı pek çok bez bulunuyor. Bu bezler sayesinde hormonlar yönetiliyor. Hormonlar olmadan vücuttaki hiçbir fonksiyon çalışmıyor. O nedenle mutlaka hormonlara ihtiyaç var. Masaj sayesinde hormonal olan hastalıkların önüne geçmek söz konusudur.

  

139 total views, 2 today

  

Listing ID: 2895ddcdf291c982

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.