Bronz Masajı

Bronz Masajı, genellikle kadınların çok sık bir şekilde tercih ettiği bir nevi cilt renginin değiştirilmesi esasına dayanmaktadır. Özellikle yaz ayları geldiği zaman birçok kadının daha bronz bir görünüme kavuşmak istediği bilinmektedir. Mevcut masaj bunu sağlamak için gerçekleştirilmektedir.

Bronz Masajı Nasıl Uygulanır?

Bronz Masajı için özel birtakım yağlar kullanılır. Buna göre havuç yağı mutlaka tercih edilmelidir. Çünkü bunun cilt üzerinde çok olumlu etkileri vardır. Yani cilt renginin daha bronz bir hal almasını sağlamaktadır. Aynı zamanda buna eşlik eden kakao tercih edilmektedir. İkisi, çok dikkatli bir şekilde ve gereken ölçülerde karıştırılır. Ortaya çıkan karışım, uzman İzmir masözleri tarafından uygulanır.

Bunun süresi genellikle 1 saat kadardır. Vücudun her bölümüne bu yağın yayılması gerekmektedir. Ayak bölgesinde başlanır. Hafif bir şekilde uygulanmaktadır. Ovma yöntemi de kullanılır. Bacaklar, karın, bel ve sırt gibi kalan her yere yayılır. Böylelikle masaj terapisi bitmiş olur. Sonrasında ise istenildiği gibi güneşe çıkabilir. Artık güneşlenmek bir problem değildir.

Bronz Masajı Faydaları Nelerdir?

Bronz Masajı sayesinde güneşin cilt üzerindeki olumsuz etkileri hafifletilmiş olur. Yani bu masaj ve özel karışım sayesinde koruma sağlanır. Bunun yanı sıra cildin daha sağlıklı bir şekilde bronzlaşması gibi bir etkisi de vardır. Güneş ışınlarının direkt geldiği zaman aralıklarında uygulanması her zaman tavsiye edilmektedir. Sağlığı koruması açısından çok sık tercih edilir.

Cevap yaz