Kayıp 35.000 $ ‘lık Rolex Başkanlık saatinin konuşması, Ocak gecesi İzmir evde masaj‘ Massage Bar’da Masöz ile 66 yaşındaki İzmir bay masör arasında içki ve biraz sohbet ile başladı.

Kısa bir süre sonra ikisi, 25 yaşındaki İzmir masöz tarafından sunulan özel bir masaj için üç 100 dolardan fazla fatura çıkardıktan sonra Masöz bayanın süitine gidiyordu.

Sol gözünde, güvenlik gözetiminde görüldüğü gibi, sarı renkli kronometre vardı. Rolex Presidential İzmir masaj evde saatleri, fiyatı 10.000 ila 30.000 $ arasında değişmektedir. Daha pahalı olanlar genellikle pırlanta gibi mücevherlerle kaplıdır.

Birkaç saat sonra, 15 Temmuz günü saat 2 civarı, masöz süitine evde masaj güvenliğini verdi.

Suçlamalar uçmaya başladı. Kahraman İzmir bayan masöz saatini çaldığını söyledi. Reddetti ve Erkeğin kızdığını, çünkü prezervatif kullanmadan oral masaj yapmayı reddetti.

Kimse odadan çıkmamıştı, ama saat nerede bulunacaktı.

İzmir masöz daha sonra ayrılmaya çalıştı ama masaj güvenliği onu kelepçeledi ve patronu çağırdı.

Kahraman, daha sonra araştırmacılara, masöz İzmir ile odasına gittikten sonra, odayı terk ettikten sonra, odadaki bir masaj masasının üstüne saptığını ve girdiğini söyledi. Yaklaşık 30 dakika sonra İzmir evde masöz baya saatini çıkarmasını söyledi, böylece kollarına masaj yaptırabildi.

Saati kendi görüşüne göre yere koydu. Beş ila yedi dakika sonra gitmişti.

Masöz kız kararlılıkla herhangi bir yanlış anlaşılmayı reddetti, bu yüzden iki patron subayı saatin odasını taradı, boşuna.

Bakmadıkları bir yer vardı.

Patron nihayet çalışanı masöz bayanın saatin yerini itiraf etti.

Cevap yaz