İzmir Kese Köpük Masaj

İzmir kese köpük masaj merkezimizde SPA hizmetlerimizden en iyi biçimde faydalanabilirsiniz. SPA hizmetleri sayesinde bedeninizin, ruhunuzun rahatladığını, dinginleştiğini; zihninizin açıldığını hissedebilirsiniz. Merkezimizde alanında tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız sizlere hizmet sunmaktadırlar. Hayat karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak adına sakin ve dinlendirici ortamımızda huzur bulmanız mümkündür!

Kese-Köpük ile Hamam Keyfi Yaşayın!

İzmir kese köpük masaj hizmetlerinde önde gelen SPA merkezlerinden bir tanesiyiz. Bünyemizde hem hamam hem de masaj seçeneklerimiz mevcuttur. Hamam hizmetlerimiz son derece titiz bir ortamda hijyenik koşullara dikkat edilerek yapılmaktadır.

Kese köpük masaj İzmir için merkezimize geldiğinizde Türk hamamı hizmetimizle rahatlamanız mümkündür. Sıcak buharla beraber gevşediğinizi ve tüm sıkıntılarınızı bir kenara bıraktığınızı hissedebilirsiniz. Taşlarda uzanmanın keyfini çıkartırken sıcak buharın etkisi metabolizmanızı da hızlandıracaktır. Serotonin ve endorfin hormonları yükselmeye başladığından mutlu hissedersiniz.

Kese hizmetini bu alanda çok iyi eğitilmiş çalışanlarımız vermektedir. Masaj tekniklerine hakimdirler ve herkes için ayrı bir kese açarlar. Titiz ve özenli hizmet müşterilerimiz tarafından fark edilmektedir.

Keselenme faaliyeti esnasında vücudunuzdaki tüm ölü deri dışarı atılırken, altından taze ve canlı deri çıkmaktadır. Sağlık açısından düzenli aralıklarla kese yaptırmak kan dolaşımınızı canlandıracak ve hücrelerinizi de yenileyecektir. İhtiyacı olanlar kilo vermek için de bu hizmetten faydalanabilirler. Sıcak su buharı yağ yakımına yardımcı olmaktadır.

Türk hamamında köpük banyosu olmazsa olmazlardan denilebilir. Birçok insanın çok sevdiği köpük banyosu ile hamam keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz!

Masaj Paketlerinden İstediğinizi Seçin!

İzmir kese köpük masaj merkezimizde masaj paketlerimiz ile hayat karmaşasından uzaklaşabilir, kendinizle baş başa kalmanın tadını çıkartabilirsiniz. Masaj paketlerimiz arasında şunlar yer almaktadır:

  • Derin doku masajı
  • Thai masajı
  • Bali masajı
  • Selülit masajı
  • Bölgesel masaj
  • Aromaterapi masajı
  • İsveç masajı
  • Taş masajı

Bunların dışında da masaj alternatiflerimiz bulunmaktadır. Masaj yaptırarak kaslarınızdaki gerilimi azaltabilir, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Gevşeyen beden, güzel kokular ruhunuza ve zihninize de olumlu etkiler yapacaktır.İzmir spa hamamihtiyacı içindeyseniz merkezimiz size üst düzey kalitede, kapsamlı, özenli ve titiz bir SPA hizmeti sunmaktadır. Masaj ve hamam dışında da sauna, buhar banyosu, havuz, şok duşları vb. diğer SPA hizmetleri mevcuttur.

Cevap yaz