Spa merkezleri

İzmir SPA merkezleri arasında bulunan masaj salonumuz müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Masaj yaptırmak, sauna, buhar banyosu, hamam, cilt-vücut bakımı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. SPA hizmetlerinden faydalanmak günümüzde lüks görülmekten çıkmıştır. Koşuşturmalı ve stresli bir yaşam içinde kendinize ayıracağınız kısa bir vakit yeni güne çok daha dinç ve dinamik olarak uyanmanızı sağlayacaktır!

SPA Hizmetlerimiz ile Yenilenin!

İzmir SPA merkezleri arasında önde gelenlerden biri olan masaj salonumuzda birbirinden farklı birçok masaj paketimiz yer almaktadır. Masaj yaptırarak hem hücrelerinizin hem cildinizin yenilenmesini sağlayabilir; enerjinizi üst noktaya çekebilirsiniz. Keyifli, dinamik ve sağlıklı bir yaşam için masaj yaptırmak büyük önem taşımaktadır.

İzmir SPA merkezi olarak bünyemizde yer alan birçok masaj türünden bazıları şunlardır:

  • İsveç masajı
  • Aromaterapi masajı
  • Bali masajı
  • Thai masajı
  • Selülit masajı
  • Bölgesel masaj
  • Derin doku masajı
  • Spor masajı

Bazı masaj türlerinde daha yumuşak ve hafif bir masaj yapma yöntemi uygulanırken, bazıları ise sert ve basınçlıdır. Masaj çeşitlerine göre bu yöntemler ve kullanılan yağlar, malzemeler değişmektedir.

Merkezimizde masaj ve diğer SPA hizmetlerimiz alanında eğitilmiş profesyonel bir ekip çalışmaktadır. İşini bilen kişilerle beraber çalışarak müşterilerimize en iyi SPA hizmetlerini sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlı SPA Hizmetlerini Kaçırmayın!

İzmir SPA merkezleri arasında kaliteli masaj ve SPA seçeneklerinin yanı sıra fiyatlar bakımından da dikkat çeken bir merkeziz. Çok rahatlatıcı ve keyif veren SPA hizmetlerimiz aynı zamanda uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Mis kokulu aromatik yağlar, dinlendiren ve huzur veren bir ortam… Bütün günün stresi ve endişelerinden sizi koparmak için ideal bir SPA merkezi… Kendinize ayıracağınız bu zaman diliminden yeniden doğmuş gibi çıkacaksınız.

SPA merkezimizde hamam hizmeti de mevcuttur. Geleneksel Türk hamamı ortamında isterseniz köpük banyosu ve kese de yaptırabilirsiniz. Vücudunuzda kan dolaşımınızın hızlandığını hissederken, tertemiz ve canlanmış hissetmenin de tadını çıkartırsınız. Birçok SPA hizmetimizin yanı sıra dinlenme alanları, kapalı-açık SPA havuzları da merkezimizde yer alır. SPA merkezleri İzmir arayışı içindeyseniz profesyonel, titiz, özenli, kaliteli ve kapsamlı bir hizmet için bizi ziyaret edebilirsiniz.