İzmir Spa otelleri

İzmir SPA otelleri arasında önde gelen yerlerden olan SPA merkezimizde kapsamlı ve uygun fiyatlı hizmetler sunulmaktadır. SPA hizmetleri artık günümüzün zorlu ve stresli koşulları altında lüks olarak değerlendirilemez. Vücudunuz ve ruhunuzun stresten arınması, dinçleşip enerji kazanması için SPA merkezleri ideal ortamlardır. Dinlenmek, sakinleşmek ve yenilenmek için siz de İzmir’de bulunan merkezimize gelebilirsiniz.

Masaj Keyfi ile Gençleşip Canlanın!

İzmir SPA otelleri arasında masaj çeşitleri ve profesyonel hizmeti ile dikkat çeken merkezlerden biriyiz. Özenli çalışanları ve titiz ortamı sayesinde müşterilerimiz gönül rahatlığıyla bizden hizmet alıyorlar. Masaj yaptırarak günün tüm yorgunluğunu üstünüzden atabilir ve yeni güne taptaze biçimde başlayabilirsiniz!

Masaj yaptırarak kan dolaşımınızı hızlandırmanız ve metabolizmanızı canlandırmanız mümkün! Hücrelerin canlanması vücudunuzu da tazeleyecektir. Bedeniniz rahatlarken ruhunuz da sakinleşmenin ve dinginleşmenin etkisi altına girer.

Masaj paketlerimiz çok çeşitlidir. Önde gelen masaj paketlerimiz arasında şunlar yer alır:

  • Aromaterapi masajı
  • Selülit masajı
  • Bölgesel masajlar
  • İsveç masajı
  • Bali masajı
  • Thai masajı

Bunların haricinde daha birçok masaj alternatifimizden de yararlanabilirsiniz. Masaj yaptırırken her masaj türünün farklı amaçları olduğunu ve değişik yöntemler kullanıldığını söyleyebiliriz. Kimi masaj türünde sert-basınçlı masaj yapılırken, kimisinde de oldukça yumuşak ve hafif masaj teknikleri kullanılmaktadır.

Masaj yaptırmayı sevenler zengin içerikli paketlerimizi satın alabilirler. Aynı zamanda masaj hizmetimiz dışında da SPA hizmetlerimiz mevcuttur. Buhar banyosu, sauna, şok banyosu, termal havuzlar, SPA havuzları, hamam, vücut-yüz bakımı, spor salonu vb. gibi hizmetlerde İzmir SPA otel merkezimizde bulunur.

SPA Hizmetlerinde Ekonomik Fiyatlar!

İzmir SPA otelleri arasında size hem bu kadar kaliteli ve kapsamlı hizmetler sağlayan hem de son derece ekonomik fiyatlar sunan merkezlerden biriyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti, onları rahat ve mutlu hissettirmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

SPA otel İzmir merkez bünyemizde fiyatlarımız oldukça uygundur. Paketlerimiz kapsamlıdır ve hemen her türlü SPA hizmetini merkezimizde bulabilirsiniz. Profesyonel ve işinin ehli bir ekiple çalışmamız da müşterilerimize tatmin edici bir hizmet sağlamamıza yardımcı olmaktadır.

Mis gibi aromalı yağlar ve kokular içinde dinlenip canlanarak yoğun, karmaşık hayat koşullarından biraz olsun uzaklaşmak adına bizi ziyaret edebilirsiniz.