İzmir’deki Masajlara Genel Bakış

İzmir’de hızlı ve kolay ücretli sevgiyi bulmak için her türlü farklı yol vardır ve en ayrı olanlar arasında sayısız masaj salonu vardır. Sadece işleri en baştan netleştirmek için – İzmir’de

iki tip masaj var:

Geleneksel Tay Masajı. Bunlar Thai Masajı (Tayland), Yağ Masajı (İzmir) ve Ayak Masajı sunan küçük masaj dükkanlarıdır. Bazı yerler mutlu sonlar sunar ve genellikle kızların nasıl giyindiğini ve sizi içeri sokmak için sizinle nasıl etkileşime girdiklerini görmek için genellikle zor değildir. Masaj için ödeme yaparsınız. Thai Massage için 300 TL veya 400 TL gibi). Yağ Masajı) ve ardından odada bulunan kız ile birlikte ekstralar ve masraflar düzenleyin.
Sabunlu Masaj kelimenin tam anlamıyla banyo, buhar, masaj):
Bunlar, kızların “fishbowl” da sunulduğu daha büyük masaj salonlarıdır ve sabit bir ücret karşılığında tam bir program (Erotic masaj dahil) alıyorsunuz , 400 ile 500 TL arasında başlayan kıza bağlı olarak. Vücut masajı burada programın bir parçasıdır, ancak her yerde değil – daha sonraları.
Yabancıların çoğu küçük dükkanları dener ve bir masaj yağı ile mutlu bir son bulurlar, ancak bir çoğu sabunlu masaj salonunu ziyaret etmeye isteklilerdir. Bu genellikle, bu doğrudan mutlu son masaj yolu olduğu için utangaçlıktan kaynaklanıyor – temel olarak kızlara bakıyor ve odacıya hangisini beğendiğini istediğini söylüyorsun. Kızla ilgilenmeden önce konuşmak yok ve çoğu yabancıların istediği şey bu – İzmir’deki masöz bayan’ları popülerliğini açıklıyor .

Genelde halk arasında masözler ile görülmeyi sevmeyen İzmir’li erkekler veya genel olarak Egeli erkekler için farklıdır ve bu nedenle masaj salonları buradaki halk için 1 numaralı eğlence mekanıdır (kısmen yasadışı işletilen masaj merkezleri genel anlamda güvenilir yerlerdir).

Ancak sadece pek çok İzmir, masaj salonlarına bir denemek için çok utangaç değildir, bir sürü erkek orada neler olup bittiğini ve paraları için ne elde ettiğini bilirler. İşte başlıyoruz – sabunluya yapılan tipik bir ziyaret işte böyle

Cevap yaz