Geleneksel Tay Masajı (Tradtional Thai Masajı)

Bu masaj, akıcılığı ve basınç, germe ve döndürmenin uygulandığı ritmik doğası ile karakterizedir. Basınç, dolaşımı ve lenfatik drenajı uyarır ve enerji akışını yeniden etkinleştirir. Bir yatak üzerinde, sıkı oturan giysiler giyerek yapılır ve yağ kullanılmasını gerektirmez.

Yağ Masajı

cildinize ferahlık vererek odaklanır. Cildi besler ve canlandırır. Kan dolaşımını uyarır. Stresi hafifletmeye ve uyku bozukluğunu iyileştirmeye yardımcı olur.

Antikellülit Masajı (Anticellulite Massage)

Bu masaj, selülit vakalarında kullanışlıdır, çünkü dolaşımı uyarır, kasları gevşetir ve dokuları tonlandırır. Bir masaj, dokunun drenajını gevşetir ve yavaşlatır, hızlı bir masaj yapar ve canlandırır, yorgunluğu giderir.

Vücut Ovalama

Ovalama, doğal özlerle yapılan vücut bakımıdır, kötüleşen dokuların giderilmesine yardımcı olur, cilt atma işlemleriyle cilt hücrelerini uyarır, cilt rengini pürüzsüzleştirir ve yumuşaklık verir.

Mum Masajı

Bu masaj, rahatlatıcı bir masajın faydalarını cildiniz için okşamak bir nemlendiricinin yoğun yumuşaklık hissiyle birleştiren gerçekten kapsamlı bir terapidir: günlük hayattan kaçmak ve bir vahada narin ve saranlığa sığınmak için zevk için güzel bir mola.

Sıcak Taş Masajı

Terapötik etki, ısılarını yavaşça bırakan sıcak taşlara (bazaltik ve volkanik taşlar) uygulanarak elde edilir. Uygun masaj, aromatik yağların etkisi ile birlikte taşların etkisiyle birleştirilir. Bu masaj aynı zamanda kırılgan kılcal damar sorunu yaşayanlara uyum sağlamak için ısı olmadan da yapılabilir.

Dört El Masajı

el masajında, iki terapist senkronize hareketler kullanarak bir müşteride çalışır. Dört el masajı, aynı anda iki tam vücut masajı yapmak gibi olabilir. Masaj terapistleri, müşterinin bedenini, koreograflarını yavaşlattıkları, değişen adımlarda ve çeşitli hareketlerde detaylı hareketleri korudukları bir tuval şekli olarak kullanacaklar.

Yüz masajı

Yüz masajı sırasında, çene etrafındaki gerilim serbest bırakılır ve kafa derisindeki gerginlik gevşetilir. Dolaşım artar, kasları uyararak, lenf akışına yardımcı olarak ve topikal kremlerin ve serumların daha derin penetrasyonuna izin vererek yüz dokusunu sıkılaştırır.

Hindistan Cevizi Yağı Masajı

Sağlıklı görünen bir cilt, mükemmel bir metabolizma ve sağlıklı bir kalp istiyorsanız, hindistancevizi yağı üçünü de almanın yoludur. cildinizi, saçınızı ve tırnaklarınızı beslemek ve nemlendirmek için kullanmak harika.

Cevap yaz